ΦόρουμΦόρουμ  Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 

Πωλείτε το αγαπημένο μου χαρέμι Acei! 1M+2F

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GIANNNIS
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 17
Τόπος : Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΘέμα: Πωλείτε το αγαπημένο μου χαρέμι Acei! 1M+2F   Πεμ Δεκ 04, 2014 6:51 am

Έχω αρχίσει να σκέφτομαι να κάνω μια μεγάλη αλλαγή στο στήσιμο του ενυδρείου μου. Το πρώτο βήμα είναι να βρω καλούς "γονείς" για τα αγαπημένα μου Acei! Είναι διαλεγμένα μέσα από ένα κοπάδι που είχα αγοράσει περίπου πριν από ένα χρόνο. Τα μεγάλωσα όλα και τελικά κράτησα ένα χαρέμι από πανέμορφα Acei που στολίζουν το ενυδρείο μου και 2 με 3 φορές τον χρόνο ζευγαρώνουν!!! Αν κάποιος ενδιαφέρεται πραγματικά και έχει και κατάλληλο ενυδρείο για να τα κρατήσει, ας μου στείλει ένα προσωπικό μήνυμα.
Ενδεικτικά και για να είμαι σύμφωνος και με τους κανόνες του φόρουμ, η τιμή τους θα είναι στα 40€ (τιμή συζητήσιμη) 1M+2F.
Εδώ μπορείτε να πάρετε μια πρώτη γεύση:

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
GIANNNIS
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 17
Τόπος : Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πωλείτε το αγαπημένο μου χαρέμι Acei! 1M+2F   Πεμ Δεκ 11, 2014 8:16 pm

up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Πωλείτε το αγαπημένο μου χαρέμι Acei! 1M+2F
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» (Malawi) 450 λίτρα (ver.4)
» Pseudotropheus sp. Acei
» Πωλούνται -maingano, labido, Acei Y.tail Ενήλικα
» Ζητάω Lambidochromis και Acei White Top
» **ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΜΙΚΡΑ PSEUDOTROPHEUS SP. ACEI YELLOW TAIL **

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Γενική συζήτηση :: Αγγελίες-
Μετάβαση σε: