ΦόρουμΦόρουμ  Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 

Ποια ειδη απο την λιμνη Victoria φιλοξενειτε??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής

Αριθμός μηνυμάτων : 2402
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

ΔημοσίευσηΘέμα: Ποια ειδη απο την λιμνη Victoria φιλοξενειτε??   Τρι Νοε 06, 2012 3:42 am

Το θεμα ανοιγει πιο πολυ για να ξερουμε τι ειδη φιλοξενει ο καθενα μας σε περιπτωση που θελουμε καποιο και δεν μπορουμε να το βρουμε να μας προμηθευσει καποιος συνχομπιστας απο αναπαραγωγη του!!

ΚΙΧΛΙΔΑΣ
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 30

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ειδη απο την λιμνη Victoria φιλοξενειτε??   Δευ Νοε 26, 2012 9:21 am

φιλοξενω στο ενυδρειο μου xystichromis (ουρανιο τοξο) 1-2 και η μια θυληκια ειναι μπουκωμενη ! GoodJob
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
PETROS_AFRICANOS
Μέλος
Μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 108
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ειδη απο την λιμνη Victoria φιλοξενειτε??   Κυρ Ιαν 26, 2014 9:46 am

ΚΙΧΛΙΔΑΣ έγραψε:
φιλοξενω στο ενυδρειο μου xystichromis (ουρανιο τοξο) 1-2 και  η μια θυληκια ειναι μπουκωμενη ! GoodJob

Καλησπέρα με ενδιαφέρουν οι κιχλίδες της λίμνης Victoria γιατί μπορεί ένα από τα ενυδρεία μου να φιλοξενήσει μόνο αυτές.Φυσικά θέλω να τις πάρω από συνχομπίστες σε χαμηλή τιμή.Εγώ έχω Yssichromis piceatus 1-2 οι οποίες είναι υπό προστασία και απαγορεύεται το ψάρεμα τους.Δεν μπορεί κανείς να βρει τέτοιο ψάρι αλλά όταν θα έχω την τύχη γέννας θα τις μεγαλώσω λίγο και θα τις δώσω σε χαμηλή τιμή.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΑΠΟ ΧΟΜΠΙΣΤΑ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΣΠΑΝΙΟΤΗΤΑΣ.ΤΟ ΧΟΜΠΥ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΑΣ!!! ΟΠΟΙΟΥ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΟΥΛΑ ΑΚΡΙΒΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΕΣΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΣΤΗΣΕΙ ΕΝΑ e- PET SHOP ΟΧΙ ΕΔΩ ΟΜΩΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Ποια ειδη απο την λιμνη Victoria φιλοξενειτε??
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ψάρια απο την λίμνη VICTORIA
» Lake Victoria

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Αφρική :: Victoria-
Μετάβαση σε: