ΦόρουμΦόρουμ  Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

Μοιραστείτε | 

ενα μεγαλο ευχαρηστω στο μελος tdinosauros

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
bazelakos
Μέλος
Μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 69
Τόπος : ΒΟΛΟΣ(ΜΕΝΩ ΑΜΥΝΤΑΙΟ)

ΔημοσίευσηΘέμα: ενα μεγαλο ευχαρηστω στο μελος tdinosauros   Σαβ Ιουν 11, 2011 11:00 pm

ελω να του πω διμοσια ευχαριστω γιατι αν δεν ηταν ο tdinosauros δεν θα καταφερνα να φτιαξω ποτε το malawi μου.
απο που να ξεκινησω
μου εστειλε ψαρια 2 φορες(μου κραταει και αλλα για το καινουριο και πολυ μεγαλυτερο ενυδρειο που περιμενω να μου ερθει)
μου εστειλε ενα φιλτρο εξωτερικο τεστ για το νερο και 1 θερμοστατη
τον εχω τρελανει στα τηλεφωνα και τις ερωτησεις που για ολες εχει απαντηση και το βασικοτερο δεν δυσανασχετει και θελει να με βοηθησει(χωρις να με ξερει προσωπικα,δεν τον εχω δει ουτε αυτος με εχει δει)
βεβεα θα παω να τον συναντησω και να τον ευχαριστησω και απο κοντα να τον γνωρισω κιολας
δεν περιμενα ποτε οτι θα εβρισκα μεσα απο ενα forum εναν ανθρωπο σαν και αυτον(βεβαια και αλλα ατομα του forum με βοηθησαν και μου ειπαν πολλα πραγματα αλλα ο tdinosauros εχει κανει πολλα παραπανω)

ενα μεγαλο ΑΥΧΑΡΗΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

ενα μεγαλο ευχαρηστω στο μελος tdinosauros
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ενα μεγαλο ευχαρηστω στο μελος tdinosauros

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Αφρική :: Malawi-
Μετάβαση σε: